Rymowane wiersze o miłości

Pobierz

<33 Jestem baardzo zakochana , i potrzebuję kilka opisów , dla Mojego chłopaka.. *** Poprzedni artykuł Następny artykuł Kategoria: Wyznania miłosneKażde życzenia na Dzień Dziecka skupiają w sobie rodzicielską miłość, czasami w poważnej formie, niekiedy z przymrużeniem oka.. Taki wierszyk miłosny potrafi poprawić nastrój na .May 26, 20223 days agoTodayMay 10, 2022Oct 7, 20213 days agoWierszyki miłosne Dzisiaj jest pięknie, chociaż za oknem mizernie, Słońce gdzieś na niebie blednie, a ja wciąż tęsknie obłędnie, Chciałbym być teraz tam z Tobą, w ogóle nie interesując się pogodą, Przytulić mocno do siebie i w końcu poczuć się błogo, Nawet o tym nie masz pojęcia skarbie, Jak bardzo chciałbym, byś pewnego dnia spojrzała na mnie,3 days agoPiękne są oczy Twe jak promień słońca.. Twe usta są promieniem mej duszy.. Takiej drugiej nie znajdziesz na swiecie Kochajacej, cierpliwej, jak ja!krzemanka 2022-05-07.. Zboczem nieba zsuwa się obłok, jakbyś.. Kategoria: Najpiękniejsze wyznania miłosne.. Ocena użytkowników: / 35.. Czy w dwunastym wersie nie miało być "w proch"?. Jedna miłość jest prawdziwa, kiedy kochasz pierwszy raz.. A Twe oczy ukazują .Jedna wiosna w roku bywa, kwiaty kwitną tylko raz.. Błekitne morza i oceany, szumiące w dali, Nie oddają uczucia, które serce pali.. Gdzieś ludzie na pewno już śpią.. Gdy w kochane patrze oczy nie straszny sztorm, nie straszne mroczne dni..

Przygotowałam dla Was duża kolekcję najlepszych cytatów o miłości.

Patrzą w przestrzeń, jasno się szklą.. Myślę o Tobie.. - Tadeusz Borowski Myślę o tobie.. Leciutko drzewa się kołyszą.. Niepewność - Adam MickiewiczTekst o miłości .. Dziękuję Ci za te wspaniałe dni .. że jesteś przy mnie .. Zawsze będę z Tobą, nie przejmując się pogodą, ani porą, nie będziesz solo Czy chcesz czy nie, na dobre i na złe W zdrowiu i chorobie Będe przy Tobie Jak nie ciałem to duchem to tak jak z Ruchem, lecz inaczej .. raczej o tyle, że z Ruchem nie mogą mieć miejsca chwileBo nie jesteśmy parą, a jednak tak blisko siebie, chociaż powinno to zostać zakończone, bo nie odnajdę cząstek Ciebie które są zagubione.. A jednak ja nie mogę spać, Oczy me otwarte są.. Teraz możesz zostać tylko moim skrytym marzeniem, a wspólne chwile zostaną wspaniałym wspomnieniem.. Twoje oczy, twój głos, twój uśmiech przypominam, patrząc na niebo.. I mieć na zawsze przy sobie Ciebie!. William Szekspir **** Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.TodayTo Ty decydujesz, który wierszyk trafi prosto w serce ukochanej/ukochanego.. Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy płacze się i szlocha, lecz jeszcze trudniej, jest żyć bez kogoś kogo się kocha.. Kończyć się nie chce uczucie drogie,A ja wciąż na Ciebie czeka by powiedziec KOCHAM CIĘ!. szumią gałęzie, gdzieś słychać sowę..

Rytmicznie o dylematach towarzyszących (jak przypuszczam) pierwszej miłości.

Czasem tyle wystarczy, by zapewnić o swoich uczuciach.. ", Lecz nadzieja wciaz w sercu mym trwa.. Chciałabym w Twe oczy patrzeć bez końca.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-11-29 18:15:25Kocham Ciebie tak, jak dawniej Choć z mych oczu płynie łza.. Przy Tobie wszystko jest kolorowe, Bez Ciebie tylko szare, beżowe.. Drukuj.. I miłość szczerą poznałam i barwy dni, piękno chwil największy to skarb w życiu mym!Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała - dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała.. Gdy patrzę w gwiazdy, znajduje Ciebie, Nie ma piękniejszych widoków na niebie.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce Tobie oddajePrawdziwe rymowane wyznanie miłosne - chciałbym każdą chwilę spędzać z Tobą Wyznania miłosne Drukuj Wierząc, że jesteś tą osobą, chciałbym każdą chwilę spędzać z Tobą, w Twych objęciach kłaść się spać, razem z Tobą rano wstać, obok Ciebie zawsze być, właśnie z Tobą pragnę żyć!. Poniżej znajdziecie najlepsze sentencje, które są czasami pozytywne a czasami smutne.. Jak cichy wieczór, gwiazdy na niebie.. Liczą się tak naprawdę drobne gesty dnia codziennego..

MiłegoDec 7, 2021Jun 9, 2022Znacie jakieś rymowane albo fajne wierszyki o miłości .

Tyle ciepła w Twoim głosie, tyle siły w rękach Twych.. Dec 23, 2021Gdy jestem z Tobą, życie jest cudne, Gdy Ciebie nie ma okrutne i złudne.. A że się stałem.. Bez Twojego uśmiechu Bez Twojego oddechu Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!. ;* .. Czasem mysle o Tobie: - Zapomnial!. Tak wiele szczęścia znalazłam.. Z najpiękniejszych dni, Twój obraz mi się śni.. tak dobrze przy boku Twym.. Heejka , potrzebuję wierszyki o miłości nie przysyłajcie linków stron tylko napiszcie w komie wierszyk , aa i fajnie by było gdyby były rymowane albo chociaż fajne ; ) ; ) Miłosne wierszyki ;* .. Poznaj nasze propozycje życzeń na Dzień Dziecka dla dorosłych dzieci: dla córki lub syna.. Za oknem noc, ciemna otchłań.. Kazimierz Przerwa-Tetmajer **** Miłość odwzajemniona jest dobra Lecz jeszcze lepsza jest taka, którą nam ofiarowano, mimo, ze wcale o nią nie zabiegaliśmy.. Znajdziecie też piękne aforyzmy, inspirujące hasła oraz motywujące złote myśli..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt