Sprawdzian z lektury w pustyni i puszczy kl 6

Pobierz

remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Mirusinda 4 lata temu.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. - uratował Nel od bicia batem(ale sam dostał) - odmówił Mahdiamu przyjęcia jego wiary - wpadał na wiele ciekawych pomysłów takich jak .Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Sprawdzian z matematyki klasa 4 (testy z matematyki klasa 4) Terapia pedagogiczna - na czym polegają zajęcia korekcyjno- kompensacyjne .Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W PUSTYNI I W PUSZCZY - TEST - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy - Szlak wędrówki Stasia i Nel.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?''. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Zgodnie z nową podstawą programową dzielimy je na obowiązkowe i uzupełniające.. "W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach jako- Dowiedziałam się dużo o Afryce - "przeżyłam" razem z bohaterami wszystkie przygody - poznałam bohaterów, choroby, rośliny i zwierzęta występujące w książce "W Pustyni i w Puszczy" 12..

Rozwiąż test!Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.

Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. o boże prosze naprawić ten sprawdzian 1.7 odp powinno być wahima 2.6 odp powinno być zmarła w dordze do kairu.. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. Pytania zawarte w teście.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Jak nazywał się słynny podróżnik, którego spotkali ?. Skąd porywacze idąc przez pustynię brali żywność i wodę?. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą .4.. W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu swego pobytu?. Odpowiedz.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Skomentuj.. 6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.6..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. "W pustyni i w puszczy" - test z lektury Test.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. W pustyni i w puszczy Teleturniej.. Dlaczego w nim później zamieszkali?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Sprawdź .. "W pustyni i w puszczy" - test 2Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Życzę miłego rozwiązywania.. Co wydarzyło się, gdy Nel po raz pierwszy .W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Inne tryby testu.. 2.W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Klasa 5 Polski.. Kiedy i dlaczego Nel bała się Stasia?. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. 3.Jakie miejsce nazwano Krakowem?. W pustyni i w puszczy Koło fortuny.. merken in "Meine Apps"W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Klasa 6 Polski.. Jak nazywali się główni bohaterowie?Mam kilka pytan z lektury w Pustyni i w puszczy:) 2010-01-28 13:50:55 Pyatanie dotyczy lektury ,, W pustyni i w puszczy '' 2011-04-17 14:00:38 Załóż nowy klubW klasach 4-6 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów..

Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.

Jakie miejsce nazwano Krakowem?. W jaki sposób on jej pomógł ?. W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)?. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz III 1. .. Widać, że dobrze znasz tę książkę.. Udostępnij.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.-podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiTest ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Lektury obowiązkowe w klasie 6 w roku szkolnym 2020/2021: .. John Ronald Reuel Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem Henryk Sienkiewicz - W pustyni i w puszczy .. Sprawdź, ile pamiętasz!. klasa 6 Lektury obowiązkowe "W pustyni i w puszczy" - test 1.. Komentarze (3): Chcesz dodać komentarz?Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

W pustynii i w puszczy.

kl 08 maja 2013 na 7 pytanie da sie odpowiedzieć dinah zmarła w drodze do Maszady.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraPlik test w pustyni i w puszczy.docx na koncie użytkownika bea28 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 28 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika patrykolijnyk • folder Testy z lektur • Data dodania: 12 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pytania z lektury "W pustyni i w puszczy" 1.. 6.Jakie dwa śmiertelne niebezpieczeństwa .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. wg Mzalas.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. 4.Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie 5.Podaj trzy fakty, które miały miejsce na górze Lindego?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt