Nie oceniaj ludzi cytaty

Pobierz

Nie traktuj ich jednak jako wyroczni, lecz jako zachętę do rozmyślania.. Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości.. Dziś jest Poniedziałek, 13 czerwca 2022.. W sklepie, w szkole, w pracy, w domu i na ulicy.. Serena Rust, Tańcowała żyrafa z szakalem.. piórem2 Myśl 21 marca 2021 roku, godz. 17:01 9,7°CTo prawda, kiedyś koleżanka wpisała mi do pamiętnika takie słowa: "Aby ocenić drugiego człowieka, musisz najpierw przejść te same doliny i wzgórza, po których on przejść musiał".bardzo łatwo jest nam oceniać innych, a przecież nie znamy ich uczuć, sytuacji, poświęceń.nie wiadomo jak my byśmy się zachowli, będąc na ich miejscu.dlatego ważne jest to, aby potrafić szanować człowieka bez względu na nasze przekonania czy opinie innych.Dec 3, 2021"Nie oceniaj ludzi zbyt szybko - nigdy nie wiesz dlaczego tacy są.Cytaty Marlena Rytel Nie oceniaj człowieka po jego przeszłości.. Strona 4 z 666.. Wszystkie cytaty pisarza Definicje od Jackson Brown Jr.. Szanuj wszystkich bez wyjątku.. Strona 84 z 195.Co znaczy Oceniaj ludzi na podstawie ich serca, nie konta bankowego.. Liczy się teraźniejszość.. Tylko, że po zawartości teczki.. - Myśl Barthorn - Cytaty.info.Wyniki wyszukiwania frazy: jak wojna zmienia ludzi - cytaty.. "Kiedyś", to choroba, która każe nam zabrać wszystkie nasz marzenia do grobu.. Paulixowa Myśl 3 sierpnia 2010 roku, godz. 10:19 45,5°CWyniki wyszukiwania frazy: nie oceniaj ludzi jak ich życia nie znasz..

Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz.

Dodał (a): gosiaczek.. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu.Cytaty Richard Paul Evans Nie należy oceniać ludzi według miast, z których pochodzą, bo to tak, jakbyśmy oceniali książkę według księgarni, która ją sprzedała.. Ci, których wróg chwali, pewnie najmniej warci.. Życie jest kręte niczym rzeka i nie jesteś w stanie wiedzieć co dana osoba przeszła.. Czego twój wróg nie powinien .Kiedy chcesz się czegoś dowiedzieć o ludziach, cytaty mogą okazać się całkiem obiecującym źródłem informacji.. Ale spróbujemy.Cytaty, które mogą Cię zmienić!. Richard Paul Evans, Kręte ścieżki ludzie ocenianie miasta pochodzenie Dodał/a: jeyspin 0 osób to lubi 2 osoby to lubią Dodaj do ulubionych Z książki Kręte ścieżkiInne cytaty z tagiem ludzie W życiu trafisz nieraz na ludzi, którzy mówią zawsze odpowiednie słowa w odpowiedniej chwili.. Mówić o jego naturze nie jest łatwo.. *** W trakcie swojego życia nigdy nie .Beznamiętne spojrzenia nie-ludzi.. Amell Monika 16 marca 2010 roku, godz. 17:13 piękne.piękna gra słów.. scorpion Myśl 17 kwietnia 2010 roku, godz. 15:20 58,5°C Nie oceniaj ludzi.. Dodał(a): Blodyneczkaaa; Data: 29.12.2017 09:36; Kategoria: ŻycieNov 2, 2020Feb 4, 2022Cytaty Tupaca Shakura mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia..

Nie oceniaj ludzi po okładce, ponieważ jej nie mają.

): Oceniaj ludzi raczej podług tego, co ci mówi twój nos, niż podług tego, co ci ktoś nagadał do ucha.. Bardziej musisz wierzyć w groźby wrogów niż obietnice przyjaciół.. Sylwia93 Myśl 5 lutego 2010 roku, godz. 23:04 74,4°C .. - Wayne Gretzky, "Trzeba nam zawszę w górę iść, choć nieraz nęka życie.. Mimo to tak postępujemy.. 0 osób to lubi .. Najważniejsza forma ludzkiej inteligencji jest umiejętność obserwowania bez oceniania.. Bo człowiek to niesamowicie skomplikowana bestyjka.. To prawda, kiedyś koleżanka wpisała mi do pamiętnika takie słowa: "Aby ocenić drugiego człowieka, musisz najpierw przejść te same doliny i wzgórza, po których on przejść musiał".bardzo łatwo jest nam oceniać innych, a przecież nie znamy ich uczuć, sytuacji, poświęceń.nie wiadomo jak my byśmy się zachowli, będąc na ich miejscu.dlatego ważne jest to, aby potrafić szanować człowieka bez względu na nasze przekonania czy opinie innych.Nie oceniaj zbyt pochopnie, bo zbyt dobrze wiem, jak mylące może być pierwsze wrażenie, zbyt na wyrost, niefortunne, powierzchowne i raniące.. "Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem..

: Oceniaj ludzi na podstawie ich serca, nie konta bankowego.

Imieniny obchodzą: Gracja, Lucjan, Antoni.. Marlena Rytel, Kiedy znów zaświeci słońce ślub małżeństwo para alkohol nadzieja miłość przemoc kobieta wiara marzenia początek uzależnienia terapia Dodał/a: Marlena Rytel 0 osób to lubi 2 osoby to lubią Dodaj do ulubionych Z książki Kiedy znów zaświeci słońceWyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: nie oceniaj po wyglądzie - myśli.. Timothy Ferriss Problemem nie jest problem, problemem jest Twoje podejście do problemu.. I mimo że (również jako rodzice) nie lubimy padać ofiarą krytycznych ocen innych - sami oceniamy nieustannie.Nigdy nie oceniaj człowieka po .. Paulo Coelho Byłem kim byłem, jestem kim jestem, będę kim zechcę.Nigdy nie oceniaj ludzi po wyglądzie.. MichalKors Michal 25 marca 2009 roku, godz. 23:23 ,,Oceniany przez pryzmat gestów wobec otoczenia,, .Sep 24, 2020Nie oceniaj - nie znasz historii tego, co widzisz.. Kapitan Jack Sparrow To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące.. Maciej Hen, Solfatara więcej.. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia, będąc sterowanym przez innych.Nie pozwól, by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos.I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją.One jakimś .Nie wolno oceniać ludzi, nie znając ich lub biorąc pod uwagę tylko narodowość czy wygląd..

Cztery kroki empatycznej komunikacji więcej.Aforyzmy, cytaty o wrogach.

Chcesz mieć wroga, zrób komuś przysługę.. Może się okazać, że dobro jest tam, gdzie najmniej się go spodziewamy.Cytaty z tagiem "ocenianie" [37 ] Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego.. Rozwiń menu.. W każdym miejscu i w każdej chwili, w której spotykamy drugiego człowieka….. - George Smith Patton "Pudłujesz 100% strzałów, jeśli w ogóle ich nie wykonujesz.". "Nie oceniaj sukcesu człowieka po tym jak wysoko się wspiął, lecz jak wysoko odbił się od dna.". Więc wpierw poznaj, potem przemów, zostaw czas na swoją ocenę, bo zbyt często - za raz wypowiedziane słowa, zbyt wysoką przychodzi nam zapłacić cenę.. Ale w ostatecznym rozrachunku musisz ich sądzi.. Rozwiń Nicholas Sparks - Zobacz więcej Jedyni ludzie, którzy naprawdę wierzą w to, że "za pieniądze nie kupisz szczęścia", to ci, którzy nigdy nie musieli bez nich żyć.. Kategoria: Człowiek.. A jeśli w końcu przyjdzie paść, to zawsze paść na szczycie.". - Bronisław MalinowskiPaulo Coelho.. Więcej Dodał/a: konto usunięte.. Dodaj do ulubionych .. Bardziej lękaj się swoich błędów niż wroga.. Bogate serce może ukrywać się pod nędznym płaszczem.. Regulamin.. Jesteśmy oceniani na każdym kroku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt