Napisz fantastyczną opowieść

Pobierz

1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama Rossy Rossy Razem z moją klasą pojechaliśmy do Wrocławia.. przez Tomasz Węcki.. Pewna grupka przyjaciół miała ochotę na jakąś fantastyczną rozrywkę.. Musi podejmować decyzje i działać, nie może być wyłącznie obserwatorem.Napisz opowieść FANTASTYCZNĄ jak sie poznali moja babcia z dziadkiem z akapitem itp. Z takich ciekawych rzeczy to mam tutaj Zamek, Pałac, Górę.. Podajcie jakiś temat, bo nie mam do tego głowy, napiszcie coś krótko, ja sobie to rozwinę i przetłumaczę, bo ma być po angielsku.Napisz krótkie opowiadanie zawierające elementy fantastyczne Mam na imię Wiertek i jestem robotem.. Pewnego dnia gdy szedł po wodę, usłyszał dziwne odgłosy dobiegające z jaskini.. Odpowiedź Guest.. Rozejrzała się przez okna, upewniła się, czy coś jej nie zagraża.Wymyśl opowieść fantastyczną - głowna myśl Muszę wymyślić opowieść fantastyczną, która ma miejsce w moim regionie.. Postanowiłam zwiedzić okolicę.. -Dodaj szczegóły do planu ramowego i zapisz plan szczegółowy.. Wylądowała, a raczej spadła.. Dawno, dawno temu za górami, za lasami żył sobie mały, biedny chłopczyk.. Wykonując swoje codzienne czynności, w piątkowy poranek wybrałem się jak zwykle do pobliskiego kiosku po gazetę.Opowiadanie fantastyczne z polskiego.. Ten gatunek, podobnie jak wszystkie inne, rządzi się swoimi prawami..

Bez tego jej nie napiszesz.

Ta nie miała być zwykła, nudna lekcja.Widok z mojego okna był wspaniały, piękny Wawel skąpany w słonecznym blasku.. Najbardziej podobał mi się stojący na nim pręgierz, ktory ma ponad 600 lat .Opowiadanie fantastyczne poleca 81% 1912 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze Był przepiękny, wiosenny dzień.. Miałam zamiar pochodzić po rynku, ale głos w mojej głowie mówił " Wawel Wawel".. Po piąte: uważaj ze smutkiem!. Był to nieznany jej ląd.. Podczas nich mogłem podziwiać wiele milionów gwiazd.. wymyśl i opisz jej głównego bohatera,który będzie miał niezwykłe cechy.Napisz bajkę po rosyjsku 2015-03-18 18:36:38; Mam na polaka na jutro takie coś napisz własną opowieść fantastyczną dziejącą się w 2052r.. Napisz opowiadanie według planu.napisz opowieść fantastyczną na 1 stronę zeszytu A5 +0 pkt.. podczas remontu twojego domu mieszkania zatrzymałeś zatrzymała się u dziadków co ci nie odpowiada W liście do kolegi z USA .Powieść fantastyczna - Wikipedia, wolna encyklopedia Powieść fantastyczna Powieść fantastyczna - powieść, w której świat przedstawiony kształtowany jest w ten sposób, że odbiega od tego, co w danej kulturze uznaje się za rzeczywiście istniejące, przy czym światu temu przypisuje się w toku narracji realny byt.Bez tego jej nie napiszesz.. Wszystko dotychczas wydawało się być tylko szarą rzeczywistością..

... uśmiechnął się stary góral i zaczął inną opowieść.

Znamy się od pierwszej śrubki poleca 84 % Język polski Opowiadanie fantastyczne.Opowiadanie fantastyczne.. Później się nie opłaca, bo gdy już piszemy dobrze, to chcielibyśmy coś wydać, a jak jest na podstawie czegoś, to nici, bo prawa autorskie.Napisz opowieść związaną z np. zabytkowym zamkiem , który znajduje się w tw okolicy (nie musi).. Mieszkam na złomowisku w Robotowicach razem z moim psem Kosmo.. Przypomnij sobie ciekawe, dowcipne, zaskakujące zdarzenia, o których warto napisać.. Odpowiedz.. Zgłoś nadużycie.. Setarah leciała swoim statkiem kosmicznym kiedy poczuła, że jej statek coraz bardziej zniża się ku jakiemuś lądowi.. poleca 77% 1921 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze Zawsze uwielbiałem nocne przechadzki.. Był bardzo ciekawy, więc odstawił wiadro z wodą i poszedł w kierunku jaskini.. Wygorzystaj w niej motyw portretu , który ożywa , wieży z Białą Damą , lub lochu , gdzie pojawia sie Duch Podziemi (lub inny temat )( Podręcznik do J.polskiego " Jutro pójdę w świat " kl.6 str 180 ćwicz 4 ) jak ktoś ma .-napisz fantastyczną opowieść, której bohaterem będzie wybrany przez ciebie zabytek-wykonaj pracę- plastyczne wyobrażenie fantastycznej opowieści o wybranym zabytku-na podstawie różnych źródeł przygotuj prezentację legendy związanej z wybranym zabytkiem.Zadanie: 3 napisz po angielsku opowieść fantastyczną minimum Rozwiązanie:po polsku w mieście panasonic właśnie odbywał się konkurs latania startowało w nim 105 osób, w różnym wieku gdy zawodnicy usłyszeli strzał, oznaczający start, polecieli w powietrze pewien chłopiec, miał 10 lat, nie mógł zapanować nad sobą, nie wiedział jak się sobą można kontrolować nagle coś .Napisz fantastyczną opowieść o powstaniu wymyślonego przez ciebie plemienia..

Wyobraź sobie że chcesz napisać opowieść fantastyczną.

Nazajutrz Jaśko postanowił wybrać się pod Giewont i sprawdzić, czy gdzieś jest .Dziś kontynuujemy temat pisania powieści fantasy.. Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .. Dzięki niemu mogłem dokładniej obserwować nocne niebo.Wymyśl i napisz krótką fantastyczna historię np.o spotkaniu postaci znanej z mitologii.. Bardzo ucieszyłem się gdy moja mama podarowała mi na urodziny mały teleskop.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Był ubrany w brudne, poszarpane ubranie.. Siedziałem wraz z kolegą w szkolnej ławce na lekcji języka polskiego , a pani dyktowała całej klasie notatkę.. Dlatego warto poznać kilka prostych rad, które pozwolą nam stworzyć idealną powieść fantastyczną!. Odpowiedzi (1) Izabela.sadlo.. 2017-04-05 16:02:28; Napisz bajkę 4-6 wersów 2013-09-20 13:31:43Napisz opowiadanie… Wybierz temat.. Nikt nie był zainteresowany lekcją.. Dowiedz się jak zaplanować heroic fantasy.. Newbie Odpowiedzi: 1 0 people got help.. Wszyscy czekali na godzinę geografii .. Co musi się w niej znaleźć, żeby chwyciła za serce i nie puściła aż do końca?Zadanie: opowieść fantastyczna prosze o pomoc w napisaniu .. Zwiedzaliśmy gmach wrocławskiego Uniwersytetu, Halę Stulecia, a także Rynek..

-Wymyśl własną opowieść realistyczną lub fantastyczną.

2011-11-15 19:00:37; Napisz bajkę które ma się zakończyć morałem;(((2010-11-17 15:47:19; Napisz bajkę o robotach ze złym zakończeniem!. Trzech kolegów Marek, Mateusz i Bartek mieli ochotę na wycieczne rowerową, a .A nie pisać swoją-cudzą opowieść, bo z tego nic nigdy nie będzie.. Co powinna posiadać każda historia, aby czytelnicy błagali o więcej?. KARTY WARTOŚCI Jedną z pierwszych kart do opracowania jest karta bohater.. poleca79% 1839głosów Treść Grafika Filmy Komentarze Wiele razy zadawałem sobie pytanie jakby to było, gdyby świat wyglądał inaczej?. Dawno Dawno temu ,za siedmioma domami ,za pięcioma ulicami moja babcia .. ( tu wstaw imię ) poznała dziadka .. ( tu też imię) A było to tak: Kiedy mój dziadek służył w wojsku a moja babcia byłą tam sanitariuszką.. Oprócz niego są tu moi przyjaciele: Spawalski i Gwoździk.. Bohater nie może być nieskazitelny, jak każdy z nas powinien posiadać wady.. Prosze o pomoc :) Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: .. Dobra opowieść?. Zadanie jest zamknięte.. pomocy!. Nic tam nie było.Napisz fantastyczną opowieść której bohaterem będzie wybrany przez ciebie zabytek.. Daje 13 punktów miko987456 miko987456 02.02.2019 Polski Liceum/Technikum rozwiązane Proszę o pomoc.. Poszłam, więc pod ogromne zamczysko..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt