Opisz 3 ulubione ubrania po angielsku

Pobierz

wg Mica112Mam psa który wabi się pako.. Buty, które ma na sobie to japonki.. no i oczywiście po angielsku.Question from @angry - Gimnazjum - Język angielski.. Nie ma wielu dodatków, z wyjątkiem czarnych okularów przeciwsłonecznych.. czekając w kolejce.Przyjrzyjmy się zatem nie tylko przykładowym opisom pokoju w języku angielskim, ale także słownictwu wykorzystywanemu przy tych opisach.. Jest też lojalny i zawsze pomaga mi gdy jestem w potrzebie.. 150 słów.. Martynamkad 3 godziny temu 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 0 Super!. Moja przyjaciółka: wygląd:imię - Martynawzrost - średnibudowa ciała - szczupławłosy - kręcone, brązoweoczy - niebieskieubrania:niebieskie dżinsy, czerwona koszula, różne .ubrania coat coat płaszcz dress dress sukienka hat hat kapelusz jeans jeans dżinsy shirt shirt koszula shoe shoe but skirt skirt spódnica T-shirt T-shirt podkoszulek trousers trousers spodnie boot boot but (wysoki), kozak cap cap czapka glove glove rękawiczka jacket jacket żakiet, marynarka; kurtka jumper jumper sweter wkładany przez głowęAngielskie zwroty #69 - Opisywanie osoby - Ubrania.. ściągnij mp3.. na spacerze z psem.. Dziewczyna na zdjęciu ma założoną białą bluzkę w zielone wzorki.. Jest pit bullem .. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: Dostęp do 9 przedmiotów .Opisz swoje ulubione danie po angielsku..

Oprócz: Opisz ulubione miejsce po angielsku.

Lubimy razem spacerować po parku.Ubrania po angielsku - Clothes in English Poznaj takie słówka jak: koszulka, 罹 skarpetki, 量 buty Angielski dla początkujących z obrazkami.Ubrania po angielsku Aby opisać w co jesteś ubrana/-y, możesz użyć następujących wyrażeń: I always wear sporty clothes/modern jeans.. Lubię spędzać z nim czas, ponieważ on naprawdę jest zabawną osobą.. Ma krótkie, dżinsowe spodenki.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Zasady pisania opisu.. Myślę, że strój jest wygodny i modny.. Mam nadzieję, że ktoś to przetłumaczy na j. angielski jak najszybciej!Opis swojego ulubionego ubrania?. Słowa te przydadzą się przede wszystkim podczas .Podsumowując, Radek jest zdecydowanie moim najlepszym przyjacielem.. The photo was taken in - zdjęcie zostało zrobione w.Opisz ulubione miejsce po angielsku.. Odgadnij hasło: S K W P Z A W J V N H I Q L B W Quiz w Poczekalni.W dzisiejszym odcinku usłyszysz poprawną wymowę i poznasz przydatne słówka z kategorii ubrania po angielsku.. spodenki - shorts.. This picture shows - ten obrazek przedstawia.. Opis pokoju po angielsku: podstawowe meble a bed - łóżko a chair - krzesło a closet - szafa a coffee table - stolik kawowy a desk - biurko a door - drzwi a lamp - lampka a picture - obrazek, zdjęciePoniżej znajdziecie mnóstwo informacji dotyczących tego jak napisać opis po angielsku, wskazówki co należy w nim zamieścić, przydatne zwroty, oraz przykłady opisów po angielsku..

Oprócz: Opisz swoje ulubione danie po angielsku.

Gdy pewna część garderoby lub akcesorium jest na czasie , powiemy - it's all the rageUbrania w języku angielskim ubrania - clothes spodenki - shorts sztruksy - cords marynarka - lounge jacket czapka futrzana - fur cap kaptur - hood garnitur - suit krawat - tie golf - polo-neck sweater szalik - scarf bielizna - underwear majtki - underpants skarpetki - socks kurtka - jacket płaszcz - coat kamizelka - waistcoat koszula - shirtOto wybrane ubrania po angielsku: ubrania - clothes.. Opisz wygląd zewnętrzny, ulubione ubrania i osobowość swojego najlepszego przyjaciela.. Nov 30, 2021Przydatne określenia na ubiór to fashionable (modny), stylish (stylowy), old-fashioned (staroświecki), comfortable (wygodny) oraz standing out; conspicuous (rzucający się w oczy.). Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis przyjaciela po angielsku.Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. The picture makes - zdjęcie sprawia, że.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Sep 19, 2021Liczba wyników dla zapytania 'po angielsku ubrania': 10000+ Kolory po angielsku Labirynt.. Może to być T-shirt albo jakaś bluza obojętnie..

0 7 fiszek Przydatne zwroty po angielsku.

Jest trochę nadpobudliwy, ciągle chciałby się bawić i jeść.. Opis składa się z trzech głównych części, czyli wstępu(wprowadzenia), rozwinięcia(części głównej), i zakończenia(podsumowania).Zobacz podobne quizy: #angielski #kartkowka #test #ubrania Czy uda Ci się rozpoznać te specjalizacje lekar.. Zawsze wyprowadzam go na smyczy.. czapka futrzana - fur cap.. Narazie jest jeszcze mały.. Jest biało - kremowy.. Ma dopiero 3 miesiące.. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem.. rozpocznij naukę.. Ma niebieski oczy i jest bardzo miły.. Mieszka z nami w domu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt