Wycieczki po warszawie autobusem

Pobierz

Język: Angielski.. Linia niebieska: 1.. Plac Grzybowski 4.. Voucher na urządzenia mobilne zaakceptowany.. Wycieczka z przewodnikiem.Wyszukuj, porównuj i rezerwuj wycieczki, atrakcje oraz podróże na całym świecie.. Zachęta 5.. Mroczna Strona Miasta - szlakiem Warszawy z Króla.. przejazd autokarem wybranymi ulicami, dzielnicami i mostami np.Niezapomniane wycieczki zabytkowymi autobusami, Nysą, Żukiem, Bentleyem, inspirujące spacery z przewodnikiem po autorskich trasach, gry miejskie, zwiedzanie niedostępnych na co dzień obiektów, degustacja pysznej czekolady, warsztaty kulinarne, warsztaty lepienia pierogów, rejsy po Wiśle, recitale chopinowskie - to tylko część z naszej szerokiej oferty.Nasze wycieczki objazdowe po Europie są dla Ciebie!. Znamy i kochamy Warszawę, dlatego z wielką chęcią dzielimy się naszą wiedzą i pasją.. Czas trwania: 2 godziny 30 minut.. Łazienki Królewskie 9.. Wycieczka Śladami Komunizmu.INFORMACJE.. 1/1307 plac Defilad, Mazowieckie, 00-901, Poland; Share.. Wycieczki po Warszawie to przecież nasza specjalność!. Początek trasy na placu Teatralnym.. Bezpłatne anulowanie.. Poznaj tętniącą życiem nowoczesną i zabytkową stolicę Polski dzięki 24-, 48- lub 72-godzinnemu biletowi na autobus Hop-On Hop-Off.. Zabierz swoją drugą połówkę na wycieczkę po Warszawie - Walentynki w Ogórku!. Plac Defilad 1, Warszawa..

Wycieczka po Warszawie autobusem w stylu retro.

Natychmiastowe potwierdzenie.. Stosowane środki bezpieczeństwa.. Stare Miasto dla dzieci (szlakiem Legend Warszawy) + wycieczka objazdowa dla dzieci po najciekawszych ulicach miasta.. CentrumWarszawa.. Przykładowe wycieczki: Na tripie PRL-u jelczem albo Warszawa w pigułce jelczem.Wycieczki po Warszawie starym, powojennym autobusem cieszyły się w niedzielę ogromnym powodzeniem.. Usługa obejmuje: - wynajem zabytkowego autobusu do 3 godzin6 days agoZamek Królewski w Warszawie: zarezerwuj bilety na najpopularniejsze Wycieczki piesze.. Adres Biura ul. Walczyka 35 02-829 Warszawa Tel.. Impreza · 99 gości.. Bilet kosztuje 50 zł, bilet rodzinny (2+2) - 150 zł, dzieci do trzeciego roku życia - wstęp wolny.. Urodzinowa impreza a może kawalerskie na wysokim poziomie?Zwiedzanie Warszawy Autobusem .. Spacerując po Warszawie poznają Państwo różne tajniki i sekrety naszej pięknej .Prosimy zabrać ze sobą na wycieczkę bilet w formie papierowej.. Impreza · 169 gości.Autobus Warszawa Autobusy od 24 do 45 pasażerów Przewozy krajowe i międzynarodowe Ubezpieczenie podróżne Wyposażenie od 4,65 zł/km Wynajmij autobus w Warszawie Uzyskaj wycenę Autokar Warszawa Autokary od 46 do 80 pasażerów Przewozy krajowe i międzynarodowe Ubezpieczenie podróżne Wyposażenie od 5,00 zł/km Wynajmij autokar w Warszawie Uzyskaj wycenęOpowiem o wszystkich ciekawych miejscach, które warto odwiedzić w Warszawie, zarówno typowych, jak i mniej znanych oraz pokażę ceny noclegów, wyżywienia, atrakcji i transportu w stolicy na podstawie własnych doświadczeń i statystyk z witryn Numbeo i PriceOfTravel..

Oprowadzam wycieczki po Zamku Królewskim i Pałacu w Wilanowie.

Wycieczka po Warszawie autobusem w stylu retro.. Napisz do nas!. Bilety można kupić na stronie organizatora, gdzie można też zarezerwować termin.. Zapraszamy na przejażdżkę zabytkowym autobusem, który w ciągu półtorej godziny przewiezie turystów po najsłynniejszych miejscach Warszawy.. Wycieczki z nami są prowadzone w fantastycznej atmosferze, dzięki temu zapamiętacie je na długo.. Wycieczki z przewodnikiem po najlepszych zabytkach i innych atrakcjach w Warszawa .. Jego trasa prowadzi m.in. wzdłuż Traktu Królewskiego, aż do Wilanowa.. Razem zwiedzamy Pałac w Nieborowie i dom urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli.Zapraszamy Państwa na wspólne zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem.. Impreza firmowa, turystyczna, wycieczka szkolna, grupy z Polski i z zagranicy - niezapomniane wrażenia gwarantowane.. Na pomysł wpadli przewodnicy, którzy prowadzą muzeum 'Czar PRL-u'.. Warszawa: wycieczka autobusowa Hop-On Hop-Off.. Stare Miasto + Trakt Królewski + zwiedzanie Pałacu i Parku w Wilanowie.. Wygodny autokar, bogaty program zwiedzania, komfortowe hotele i doświadczona kadra to klucz do udanych wakacji.. Plac Konstytucji 10. .. * Muzeum Czar PRL * Lunch w Barze Mlecznym * Transport retro autobusem / nowoczesnym busem.. Ogórkiem po Warszawie.. Muzeum Narodowe 8..

Ogórkiem po Pradze - cykliczne wycieczki z przewodnikiem.

Zamek Królewski w Warszawie Wycieczki piesze Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę Sprawdź dostępność .Od 2013 roku Visita Varsovia oferuje klientom indywidualnym, biurom podróży, szkołom i instytucjom publicznym usługę zwiedzania Warszawy z osobistym przewodnikiem.. Przejazd całą trasą zajmuje ok. 60-70 minut.Wycieczka autobusem retro po warszawskiej Pradze Voucher na urzト・zenia mobilne zaakceptowany od: 116,00ツ zナ・/span> Przepraszamy 窶・bilety wyprzedane Niestety wszystkie bilety na to wydarzenie zostaナZ wyprzedane Co inni mテウwiト・o tej atrakcji Wszystkie oceny (0) Doskonale (0) 0% Dobrze (0) 0% Przeciト冲nie (0) 0% SナBbo (0) 0%Biuro Podróży Tourist Polska organizuje wycieczki objazdowe, wyjazdy dla firm, specjalizuje się w wycieczkach szkolnych, oferuje także wyjanem autokarów.. Biuro otwarte pon.. Gwarantujemy najniższą cenę i zwrot pieniędzy.. W końcu znajdziesz trasę zwiedzania Warszawy w 1 dzień z mapą.Szukasz wycieczki po Warszawie, na której nie będziesz się nudził?. Jako indywidualny autobus do zwiedzania miasta - nie tylko Warszawy!. - pt.: 09.00 .Stare Miasto + Trakt Królewski + zwiedzanie Łazienek Królewskich.. 730010885 ŁUGI WEEKEND CZERWCOWY Z OGÓRKIEM PO WARSZAWIE.. Możesz także wynająć autobus dla swojej firmy celem przejazdu po Warszawie w stronę miejsca uroczystej biesiady, koncertu, meczu czy konferencji..

1 - 15 participants.1 day agoPrywatne wycieczki po Warszawie dla grup i firm.

Język: Polski Po.. Oszczędzaj pieniądze i rezerwuj bezpośrednio u lokalnych organizatorów.. Wycieczka Ogórkiem po Pradze bilety dostępne w sprzedaży!. Stare Miasto (przystanek tymczasowo niedostępny) 6.. Sprawdź opinie innych podróżujących.. Wsiądź do autobusu lub minibusa retro i odwiedź najważniejsze atrakcje Warszawy.Na Twoje indywidualne potrzeby i na wspólnie ustalonej trasie.. Pałac Kultury i Nauki 2.. Już dzisiaj kup bilet na wycieczkę Ogórkiem po Pradze i spędź niezapomnianą sobotę, poznając warszawską Pragę!. Z naszą grupa licencjonowanych przewodników poznacie stolicę z nieznanej dotąd strony.. Podczas wycieczek objazdowych autokarowych przez nas organizowanych, każdego dnia czekają na Ciebie nowe wspaniałości i atrakcje.Pt., 24 cze o 19:00 UTC+02 i jeszcze 35.. Muzeum Powstania Warszawskiego 3.. Sob., 25 cze o 11:00 UTC+02 i jeszcze 35.. Wycieczka trwa ok. 2,5 godziny.. Plac Zamkowy 7.. Śladami PRL-u wraz z PKiN i tarasem widokowym; WARSZAWA W PIGUŁCE; MROCZNA STRONA MIASTA - szlakiem Warszawy z Króla; OGÓRKIEM PO PRADZE; LEGENDARNE KNAJPY PRL-U - bo pić trzeba umić; ŚLADAMI PRL-u; WARSZAWA W PIGUŁCE; OGÓRKIEM PO PRADZE; MROCZNA STRONA MIASTA - szlakiem Warszawy z KrólaAutobus 180 Regularna linia autobusowa, którą można dojechać do większości najciekawszych i turystycznych miejsc w Warszawie.. Wysiądź przy miejscach, które chcesz zobaczyć, takich jak Zamek Królewski, Stare Miasto, Rynek i nie tylko.Wybierz najlepszy wariant dla siebie, bilet 24, 48 albo 72 godzinny, i wsiądź na pokład - dosłownie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt