Przysięga 467 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Kumru odwiedza matka.. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. Zwierza się .Żebyś zrozumiała, że nie jesteś taka mądra, jak ci się wydaje".. Kemal i Narin szykują się do wyjazdu.. Zwracaj uwagę na to, co mówisz, bo nie chcesz mieć mnie przeciwko sobie.Przysięga to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.. Emir ma dla nich zaskakujące wiadomości.. Songul czeka na wiadomość od Talaza w sprawie Cavidan.. Feride bardzo przeżywa każde spotkanie z Emirem.. Przysięga odcinek 467: Kumru jest w ciąży!. Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała.. .Przysięga 220 wyemitowana zostanie w czwartek 23 lipca.. 220 i 221 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1.. Streszczenie.. Na premierę Przysięgi odc.. Reyhan kupuje niespodziankę zaręczynową dla Emira.Przysięga Odcinek 414 / Przysięga.. - "Gdybym nie miał kłopotów, nie zwracałbym się do Feride".. Kobieta dostaje zgodę ordynatora i .Przysięga 466, 467, 468, 469, 470 streszczenia.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Zapina pas, gdy nagle Feride staje przed jego samochodem i uderza ręką w maskę.. Udostępnij.. Rodzina Kemala przygotowuje uroczystą kolację, by uczcić powrót Narin.. Ślub Emira i Feride.. Powtórki serialu Przysięga dostępne są następnego dnia o godzinie 5:15 oraz w internecie..

Przysięga streszczenie szczegółowe odc.

Emir znajduje list Feride i dociera do ni.Przysięga - streszczenia odcinków.. Emir zabiera Feride do jej dawnego domu.. Emir przej­rzy na oczy, ale bę­dzie już za póź­no!. Masal jest przerażona zachowaniem ojca.. Songul chce za wszelką cenę połączyć Feride i Emira dla.. - swiatseriali.interia.pl Przysięga odcinek Przysięga / 410 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczeniaPrzysięga szczegółowe streszczenie odcinków Przysięga odc.. Masal i Sehriye przynoszą tort.. Cemre zauważa dziwne zachowanie Talaza.Przysięga odcinek 463: Kumru zostaje aresztowana!. 2020 Odcinek 510.. Przysięga odc.. Songul, jak tylko może, uprzykrza życie Melike.. 221 premierę będzie miała w piątek.. Rozrywka.. 467: Kemal i Narin wracają do domu.. [Streszczenie + Zdjęcia] 12 sierpnia 2021Turkweb.pl 463: Munever rozmawia przed domem z Tacim.. Streszczenie odcinków 467, 468, 469.. - prosi mama Narin, przekazując chłopakowi buteleczkę z lekarstwami, którą .Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można znaleźć w formie VOD.. Oya pomaga Reyhan przygotować się do zaręczyn.. Turcja .. Odc.. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się .Streszczenie 367. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin wierzy, że uda się jej pomóc Reyhan i Emirowi..

216 streszczenie.

"Wspaniale, ale teraz ja tu jestem i lepiej to zaakceptuj".. "Jesteś za młoda, żeby udzielać mi lekcji.. Kemal, Narin i Masal spędzają noc w namiocie, który rozbili w ogrodzie.. Nigar jest przerażona i chce komuś powiedzieć o tym, co widziała.. Ma obawy, że nie otrzyma zgody na ślub z ukochaną.. Znajduje się na nim napis: "Witaj, mamo".Streszczenie 467. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Z okazji powrotu Narin do domu, rodzina Kemala przygotowuje uroczystą kolacją na jej cześć.Przysięga - odcinek 467.. Komentuj .. Natomiast Emir chce pomóc Nuray w odnalezieniu męża.Przysięga odc.. - rozkazuje mężczyzna.Feride żegna się z Yigitem i odchodzi z posiadłości na zawsze.. "Przepraszam" - mówi lekarz i udaje się do swojego gabinetu.. "Możesz sprawdzić, co to za leki?". Jej intrygi wychodzą na jaw!. "Przy­się­ga" od­ci­nek 466.. Ke­mal chce roz­wo­du [STRESZ­CZE­NIE OD­CIN­KA] "Przy­się­ga" 466. stresz­cze­nie od­cin­ka.Mężczyzna długo czeka na odpowiedź matki Narin.. Narin jest wzruszona widząc tort ze specjalnym napisem.Streszczenie odcinków 467, 468, 469 | RodzicielskieInspiracje.pl.. Z .Przysięga odcinek 484.. Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu..

Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.Przysięga.

W środku czeka na nich uroczysta kolacja.. "Zejdź mi z drogi!". Niespodziewanie ginie paszport Narin.. Gdy ciebie tutaj nie było, ja byłam".. "Nie chcę o tym rozmawiać, jestem przytłoczona".. Odcinek 409.. W końcu oszukuje męża i postanawia sama do niego jechać.. Twierdzi, że z Kemalem!. Feride jest tym przerażona, bo zdaje sobie sprawę, że to prawda.. Brat Hikmeta od razu uświadamia sobie, że to właśnie z nim Kumru rozmawiała dziś przed domem.Przegania od stołu pozostałych graczy i zostaje sam na sam z Seyfim.. "Weźmiesz to, zamkniesz swój dług i więcej nie pojawisz się przed Feride!".Streszczenie.. Narin jest zirytowana zachowaniem Yonci.. Przysięga VOD.. Zmienia zdanie po rozmowie z prawnikiem.. Odcinek 467 wyemitowany zostanie we wtorek.. Wpada na przechodzącego korytarzem radiologa.. Masal prezentuje domownikom swoją pracę domową.. Autor: Michał Jankowski Aktualizacja Sie 28, 2021 160 436 0.. Emir próbuje ją przekonać, żeby została dla dobra dziecka, ale ona nie potrafi mu wybaczyć.. Boi się jednak Cavidan.. Kumru podpisuje dokumenty rozwodowe i obiecuje, że da Kemalowi rozwód.. Kemal odwraca się w stronę wyjścia.. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki.. / Przysięga.. Streszczenie odcinka [16.07.2021] Wszyscy domownicy są w szoku, gdy widzą Feride.. Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem.Sehriye przykrywa garnek pokrywką, staje oko w oko z Kumru i mówi: "Córko, nie próbuj mi się sprzeciwiać..

Hikmet czuje się coraz lepiej i Cavidan się cieszy, że dzięki temu Reyhan będzie mogła odejść z ich domu.Przysięga 440 streszczenie szczegółowe.

Kumru jest wściekła, że tak dobrze im się układa.. Kumru dowiaduje się od matki o ślubie siostry.. "Feride prawie skończyła przez ciebie w więzieniu!". Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.W 467. od­cin­ku oświad­czy, że spo­dzie­wa się dziec­ka, któ­re­go oj­cem ma być wła­śnie Ke­mal!. Narin jest w doskonałym humorze i czeka na wyjazd do Berlina.. Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 55 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-05-06 21:09 .. Munevver udaje się przekonać Kumru do operacji.. Cemre marzy się wózek na kółkach, który pomógłby jej rozwinąć interes.. 30.08.2021 Przysięga.. "Miałem wielki dług" - tłumaczy się Seyfi.. Masal, po krótkim pobycie w domu, musi wracać do dziadka.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Posłuchaj, Kumru…".. Feride dostaje prezent od Emira.. "Jeśli naprawdę chcesz zdobyć kogoś, o kim marzysz, musisz robić mądrzejsze ruchy" - dodaje syn Cavidan, po czym wraca do auta.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. [Streszczenie + Zdjęcia] 18 sierpnia 2021 Turkweb.pl.. Feride jest w szoku słysząc .Przysięga odcinek Przysięga / 410.. Z kolei Przysięga odc.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi .Streszczenie 362. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin opiekuje się chorym Kemalem.. Muszą uciekać przed policją..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt