Test ciążowy w 23 dniu cyklu forum

Pobierz

Do zblizenia doszło 25 dni temu, 2 dni przed owulacją.. Stosowanie testu polega na wykryciu hormonu produkowanego przez łożysko.. Jak dla mnie za krótko bierzesz, ale wszystko możliwe.. Ja test robiłam w 25 dc i był pozytywny.. U mnie było dość niecodziennie W 24 dniu cyklu, dokładnie 22 grudnia 2003, ok. 10 dni po owulacji (cykle 28-dniowe z owu 14-15 dnia) zrobiłam test z krwi - chciałam mieć wynik na 100%, bo planowałam ciążę jako prezent pod choinkę Wynik wyszedł negatywny, poniżej 0,5.Apr 4, 2021Ja jestem w ciąży po wysokiej prolaktynie, ale zaszłam i tak szybko bo 3 mies po pierwszym opakowaniu a prl spadło do 23.. Albo źle sformułowalam pytanie, albo dziewczyny mnie nie zrozumiały.. Mam 2 kolezanki, ktore kochaly sie w dni nieplodne, jednak w okres, druga tuz po przy cyklach ponad 30 dni.. Teraz jestem w 26 dniu cyklu i od poronienia które było w grudniu miesiaczke mam nieregularną od 25 dni do 31 dni.. Potem okazało się, że owulacja byłą kiedy indziej, niż mi się wydawało.. Na test za szybko.. Albo plemniki przezyly 5-6 dni, albo mialy wczesniejsze owulacje.Dec 11, 2021Najlepiej testy wykonywac w dniu spodziewanej miesiączki, wtedy jest najbardziej wiarygodny.. jesli stosunek odbyl sie w 5 dniu cyklu ostatni dzien okresu, cykl trwa 18 dni to jezeli zrobie test ciazowy 10 dni po stosunku bd on wiargodny?.

Jun 25, 2021Re: W którym dniu cyklu wyszedł Wam test?????

Do którego czerwca muszą być wystawione oceny?. Później nawet byłam u ginekol.. Warto tak jak wspomniałam odczekać te dwa tygodnie aby wynik był wiarygodny.Masz teraz dwa wyjścia.. I obie zaszly w ciaze.. Gość gość GościeW którym dniu cyklu zrobiłaś test ciążowy i wynik był dodatni Bardzo prosze o odpowiedzi, bo piszą że można już 6 dni po zapłodnieniu czyli 20 dnia cyklu, ale czy to realne otrzymać pozytywny wynik?. Popołudniu test z krwi wykazał już 48Re: pytanie o Wasze testy ciazowe.. Należy zaznaczyć iż kluczowe w tej sprawie jest kiedy odbył się stosunek, mogący w/g Pani predysponować do ciąży.. Pozytywny dwa dni później.. 4dni przed miesiączką.. Jak chcesz mieć pewność 100% to zrób test z krwi beta hcg, wynik jest w tym samym dniu.. U mnie to było 11dzien po domniemanej owu, bo nie miałam monitoring.. Owulację najprawdopodobniej miałam 10. dnia.. 7 dni temu powinnam dostać okres.. ALe to był bodajże drugi cykl po pierwszym porodzie, więc trudno tu o jakąkolwiek regularność.W którym dniu cyklu lub ile dni bo owulacji wyszedł wam pozytywny test ciążowy?. Więc miej więcej wiedziałam..

się upewnić, bo okres przyszedł w 48 dniu cyklu i było go mało, w ogóle dziwny.

Dziś zrobiłam test po południu - negatywny.DZien dobry mam takie pytanie.. Test ciążowy można uznać za wiarygodny w momencie gdy wykonuje się go około 14 dni po stosunku lub w dniu spodziewanej miesiączki.. Może to była nie utrzymana hiperwczesna ciąża a może wcale jej nie było.Majka1212, test ciążowy najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki.. Ja będe rozbiła w sobotę bo podobnie jak Ty wybieram się na imprezę (wesele).przy pierwszej ciąży pozytywny test wyszedł dzień po spodziewanej miesiączce, przy drugiej dopiero dwa tygodnie po spodziewanej miesiączce, pierwsze usłyszałam bijące serduszko niż zobaczyłam dwie kreski :) staraliśmy się o dzidzię więc zrobiłem betę i wiedziałam że jestem w ciąży .. Jestem siedem dni przed miesiączką I nie mogę się powstrzymać.. Mierzyłam temp.. Czy plastyka, muzyka i technika też się wliczają?. Nie wiesz kiedy była owulacja nawet o ile była.. Do kiedy wystawianie ocen 2022?. ale i tak wszystko się okaże w dniu spodziewanej miesiączki.. Tak więc w 22 dniu zrobiłam test strumieniowe .Sep 6, 2021My kochaliśmy się w 11 dniu cyklu przy cyklach 28 dniowych i zastanawiam się czy jest jakaś szansa , obecnie jestem w 20 dniu cyklu.. Jak obliczyć średnią na koniec roku?. Naprawdę warto poczekać a nie robic po 5 testów z tym ze 4/5 wyników wyjdzie nieprawdziwych..

Nie wiem, który to był dzień cyklu, ale negatywny test wyszedł 19 dnia po owulacji.

I sikaniec pozytywny, chociaż drug kreska blaaaada bardzo, aż zawołałam męża, żeby zobaczył czy nie mam omamów , także tak się skończyły plany na pomysłowe poinformowanie drugiej połówki.Ja robiłam test Quick Vue.. KOBIETA, 23 LAT ponad rok temuMay 2, 2022Jan 13, 2022Mar 26, 2021Na innych forach czytałam ze niektórym dziewczynom testy owulacyjne wychodzily pozytywne i po paru dniach ciazowe i z chemicznego punktu widzenia jest to możliwe.. Ostatnio edytowany: 19-09-2019 21:18, przez: Justysia348.. Poczekać do terminu miesiączki i zrobić test rano.. 9.ospa a urlop:( - Forum 2022; źle przechowany amoksiklav - Forum 2022; Liczenie średniej w ósmej klasie.. Mam cykle 28 dni owulacje w 14 dniu.W 26. dniu cyklu (dzień przed terminem miesiączki), zrobiłam, bo skoczyła temperatura..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt