Wiersz dla mamy na urodziny krótki

Pobierz

Dla Was dzisiaj te występy, choć nam trema depcze pięty.. nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość .Jun 1, 20221 day ago6 days agoMamo, mamo, dobra wróżko coś powiemy ci na uszko: Wróżysz nam dobre dni, umiesz w śmiech zamienić łzy, Ciepłe sny niesiesz nam do poduszki, w oczach masz słońca blask i od burz chronisz nas.. Lecz dzisiaj za twe troski, trudy, poświęcenie,A dla mnie Dzień Mamusi.. Mama - mój prywatny Anioł Stróż.. O Tobie dzisiaj myślę od samego rana, I tylko jedną myśl dziś w głowie mam, Za to, że jesteś - dziękuję - i moje serce Ci dam!Feb 8, 2021Jun 14, 2022May 26, 2022Apr 23, 2021Mamusiu Kochana!. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie.. Moja mamo ukochana życzę Ci uśmiechu z rana, aby tata w twoich oczach widział to żeś jest urocza.. Ślę życzenia, a nie kwiatki oraz miłość na Dzień Matki.. Kategoria: Dzień Matkidla mnie jesteś całym światem.. Dzień Matki to dla jednych święto radosne, a inni tego dnia smucą się, że nie mogą złożyć życzeń swoim matkom osobiście i jedyne co im pozostaje, to zapalenie znicza i modlitwa […]Droga mamo, drogi tatku mamy dla Was dziś po kwiatku.. O Tobie dzisiaj myślę od samego rana, I tylko jedną myśl dziś w głowie mam, Za to, że jesteś - dziękuję - i moje serce Ci dam!. 2. a po pięćdziesiątce młodość starych..

Z okazji urodzin życzę Ci: wiatru, który budzi marzenia.TodayDzień Matki - wiersze dla mamy.

Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!. Za to wszystko, co robiłaś, Za to, że mnie urodziłaś i że byłaś mą ostoją, za to, żeś jest Matką moją.. Niech świat będzie piękny, nie tylko w Dzień Matki.. Mama to samo dobro i sama przyjemność.. Nawet w bajkach nikt nie znajdzie lepszej wróżki!. W Dzień Mamy każde dziecko pamięta o tym, by złożyć swojej ukochanej mamie życzenia.. Ocena użytkowników: / 108.. Myślą w przyszłość wybiegam i zaczynam marzyć, że zastąpię cię w pracy, gdy tylko dorosnę.. Mama to miękkie ręce.. Święto szczególne, bo właśnie tego dnia jest okazja do tego, aby wyznać matce, jak bardzo jest się wdzięcznym za wychowanie, poświęcenie, miłość z jej strony.. Mamo ile na twej głowie loków - tyle szczęścia w każdym roku, niechaj Ci los podaruje - ja się pod tym podpisuje.. Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg!. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce.. Dowiedziałaś się, że tylko kilka rzeczy jest naprawdę ważnych.. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy Mamo, tak bardzo Cię kochamŻyczenia urodzinowe dla mamy Jesteś Światełkiem na końcu ciemnego tunelu, Ręką podana nad przepaścią, Ścieżką w gąszczu Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, Mamusiu.. Drogi tato Tobie życzę dobrych chwil, których nie .sabina^^..

Oto wiersze, które sprawią radość mamie - idealne na wyjątkowe okazje i na co dzień.krótki wierszyk dla mamy.

W Dniu Twojego Święta, Syn o Tobie pamięta, Przesyła życzenia, a także nadmienia, Że kocha szalenie, Mamusię - Marzenie.. Inne ŻyczeniaDla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. dziękuję - sto razy!. w dniu Twojego święta.. Życzenia urodzinowe dla mamy W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Kochana Mamo, żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat!. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Dziękuję.. Zawsze zdrowa, z lekarstw kpijMay 23, 2022May 17, 2022Wiersze dla mamy mają przede wszystkim sprawić jej przyjemność, wywołać uśmiech, trochę wzruszyć.. Oprócz tego święta, jest wiele okazji, by podziękować mamie za jej troskę, miłość i oddanie.. Dużo szczęścia i radości, a w dzień wolny dużo kochających Cię gości.. odpowiedział (a) 08.05.2010 o 15:07: Za Twe czułe serce, za mądre nakazy.. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Dziś jest święto mamy, więc życzenia jej składamy.. *** Dnie urocze, piękne, młode, w drodze życia napotkamy, ale jednym z najpiękniejszych, będzie Dzień Mamy.May 26, 2022Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku, Za to, że dni moje tęczą malujesz dziś Mamo z całego serca Ci dziękuję!.

Mamusiu moja, żebyś wiedziała, że kocha Cię córeczka mała, Kocha i pragnie w serdecznych słowach,Jun 21, 2021krótki wierszyk dla mamy Mamo moja ukochana!

Do czasu, gdy osiągnęłaś 50 lat, życie dało Ci najtrudniejsze lekcje.. Choć serduszko moje małe, Tobie dziś oddaję całe, byś na zawsze pamiętała i podziękę moją znała.. *** Przyjmij Droga Mamo od córki twej kwiatki.. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt